Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy w trybie ciągłym pracowników na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Osoba ta będzie odpowiedzialna za skuteczną obsługę spedycyjną naszychKlientów.

Główne zadania:

  • obsługa klienta w przewozach międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu itp.)
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami, właściwa identyfikacja ich potrzeb
  • pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na ww. stanowisku
  • wiedzy z zakresu spedycji
  • znajomości rynku przewoźników oraz exporterów i importerów
  • odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • znajomości MS Office
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:

  • praca w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w formie elektronicznej na poniższy adres:

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

zo-pl

Monitoring GPS

Dzięki monitoringowi GPS mamy na bieżąco kontrolę nad naszymi pojazdami, co pozwala nam na bieżąco śledzić trase pojazdów.

Transport

Jesteśmy w stanie zapewnić
przewozy pojazdami o:

  • długości do 6.5m i wysokości do 3.0m
  • ładowności do 3,3 tony
  • pojemności do 16 Euro Palet
  • możliwości załadunku bokiem, tyłem lub górą